شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 93660
تعداد بازدید : 1035

حجت الاسلام والمسلمين آقاي اختري

طبق آیه شریفه ( الَّذينَ يُبَلِّغُونَ رِسالاتِ اللَّهِ وَ يَخْشَوْنَهُ وَ لا يَخْشَوْنَ أَحَداً إِلاَّ اللَّهَ وَ كَفى‏ بِاللَّهِ حَسيباً ) خداوند شما (طلاب)را برای یاری دین خود برگزیده است و باید شکر گذار این نعمت باشیم . 
حجت الاسلام و المسلمین اختری روز شنبه مورخ 3/11/94 در جمع طلاب حوزه علمیه امام رضا علیه السلام  حضور یافته و 

تأکید فرمودند که طلاب عزیز باید برای تبلیغ دو نامه مقام معظم رهبری برای جوانان اروپا برنامه ریزی نماید.
خلاصه مطالب استاد اختری

حجت الاسلام و المسلمین اختری روز شنبه مورخ 3/11/94 در جمع طلاب حوزه علمیه امام رضا علیه السلام  حضور یافته و و

نکاتی را به طلاب بیان نمودند که به اهم و خلاصه آنها در ذیل اشاره می گردد.


1... طبق آیه شریفه  ( الَّذينَ يُبَلِّغُونَ رِسالاتِ اللَّهِ وَ يَخْشَوْنَهُ وَ لا يَخْشَوْنَ أَحَداً إِلاَّ اللَّهَ وَ كَفى‏ بِاللَّهِ حَسيباً ) خداوند شما را برای یاری دین خود برگزیده است و باید شکر گذار این نعمت باشیم .
 
2 .  تشکیل حکومت اسلامی در همه اعصار و ادوار تاریخی توسط یک ولی فقیه توجه علمای شیعه بوده است و این مهمّ را حضرت امام راحل در زمانی که دین به حاشیه رفته بود ، توانستند جامعه بپوشانند.
 
3 .  طلاب عزیز باید هجمه فرهنگی در کشور عزیزمان را مود توجه قرار دهند در زمانی که غرب توانسته اند در کشور ترکیه حتی پوشش و نوشتار آنها را تغییر دهد تا جایی که توانسته در روحانیت به گونه ای اثر گذار باشد که لباس مقدس روحانیت را فقط در مساجد به تن می نمایند.
 
4. امروز ما در زمانی هستیم که اسلام عزیزمان از تمام جهات مورد تهدید قرار گرفته است ، معرفی کردن گروه های تکفیری و داعش و ..... به عنوان اسلام ، موجی است که اسلام گریزی را در دنیا ، غرب به آن ارمغان داده است و ما هستیم که باید شیعه ناب محمدی را به دنیا معرفی کنیم و اگر نبود تدابیر آگاهانه و عالمانه رهبر فرزانه اسلام امروز تمام جوانان دنیا از اسلام می گریختند.
در همه زمینه ها و بالاخص نوشتن دو نامه ظرف یک سال برای جوانان اروپا
 
5 . امروز در عصری هستیم که کنفرانس اسلامی با هدف ضربه زدن به کشور ایران و در رآس آن مذهب شیعه و در نهایت اسلام تشکیل می شود ، لذا باید همت را دو چندان نمود.
 
6 .  امروز ما وظیفه داریم دنیا را آگاه نمائیم که کشورهایی که خود مدعی حقوق بشر و اسلام هستند هیچ از انسانیت نمیدانند من جمله عربستان 6 سال است ک بحرین را اشغال نموده و 9 ماه است که مردم یمن را بمباران می نماید ، از رژیم منهوس اسرائیل همایت می نماید تا مردم بی پناه غزه را قتل عام نمایند. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :