شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 243351
تعداد بازدید : 269

.:: تبریک استاد رشاد به رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی ::.

.:: تبریک استاد رشاد به رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی ::.

رئیس شورای حوزه علمیه استان تهران، در پیامی، انتصاب حجت الاسلام قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی وزه علمیه امام رضا علیه السلام ، حضرت آیت الله علی اکبر رشاد، رئیس شورای حوزه علمیه استان تهران، در پیامی، انتصاب حجت الاسلام قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.

رئیس شورای حوزه علمیه تهران در این پیام، ضمن تاکید بر سوابق ارزشمند فکری و فرهنگی حجت الاسلام محمد قمی، از مساعی ممتد و موفق حجت الاسلام والمسلمین خاموشی قدرانی کرد.

متن پیام استاد رشاد به شرح زیر است:

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی (دامت معالیه).

ریاست مکرم سازمان تبلیغات اسلامی

سلام الله علیکم

شولای شرف­ نمون اعتماد نیابت عامّه­ ی حضرت بقیةالله (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) را بر بالای برومند آن برادر خدوم و خلیق مبارک ­باد می گویم و از بارگاه بلند باری برایتان سلامت، سعادت و موفقیت روزافزون مسألت می­ کنم.

امید می برم در سایه ی الطاف رحمانی (عزوجل) و عنایات ولائی صاحب الامر (عج) و با همدلی و همفکری اعضای فرهیخته ­ی آن سازمان و با تدابیر و تلاش های سخته و سنجیده ­ی جناب عالی که از سوابق ارزشمندی در عرصه های فکر و فرهنگ دینی برخوردارید، ضمن تحفظ بر تحولات تکاملی آن نهاد نورانی در دوره ی درخشان تصدی دوست فاضل و فرهیخته جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدمهدی خاموشی (مازال موفقا)، برنامه ها و فعالیت های آن ارتقاء یافته، نقش فراخور و درخوری را در ساحات شئون معنوی و دینی کشور و تعالی ابعاد فرهنگی جامعه احراز نماید.

این نهاد مقدس که از نهادهای رکنی کشور در عرصه های فرهنگ سازی دینی و بسط معارف الاهی و ترویج مواریث نبوی(ص) و تعلیم معالم ولوی (س) به شمار است، می­ تواند با برنامه­ ریزی نو به نو، سهم شایان و نمایانی در ارتقای شئون دینی جامعه، پیگیری منویات قدسی رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله الوارف)­ و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و بصیرت­ افزایی طبقات مختلف، خاصه اوساط فرهنگی ایفاء کند.

فرصت را مغتنم داشته، از باب ادب گذاری و قدرشناسی، از سوی خود، شورا و مرکز مدیریت، اساتید و طلاب حوزه­ های علمیه استان تهران و رؤسای پژوهشکده ها و اعضای هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، از مساعی ممتد و موفق فاضل فرهیخته، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی (دامت برکاته) قدردانی کرده، برایشان اجر جزیل و طول عمر توام با سلامت و موفقیت مسالت می کنم.

علی اکبر رشاد

بیست و نهم مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و هفت


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :