شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 218158
تعداد بازدید : 517

پیام تشکر آیت‌الله رشاد از تفقد رهبر انقلاب

پیام تشکر آیت الله رشاد از تفقد رهبر انقلاب

رهنمودهای راهگشاي رهبر فرهمند خویش را نکته به نکته بر کرسی تحقق خواهیم نشاند


  روز دوشنبه مورخ ۶ شهریور ماه جاری، افزون بر سه هزار تن از طلاب جوان حوزه های علمیه برادران و خواهران سراسر استان تهران، در فضایی صمیمی و پرشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند و پس از سخنان یازده تن از آنان، معظم له رهنمودهایی را در خصوص مسایل ارایه شده و نيز مباحث ارزشمند دیگری که در نظر داشتند، بیان فرمودند.

آیت الله علی اکبر رشاد، رییس شورای حوزه های علمیه استان تهران و موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با ارسال پیامی به خاطر تفقد پدرانه و رهنمودهای راهبردی و رهگشای رهبر انقلاب، از معظم له تشکر کرد.

متن این پیام را در زیر می خوانید:

 

حضرت آیت الله العظمی سیدعلي خامنه ای

زعیم حکیم امت و رهبر فرهیخته ی انقلاب اسلامي (دام ظله الوارف)

سلام الله علیکم

از اینکه دیگربار در فضایی لبریز و سرشار از صفا و صمیمیت، فرزندان جوان خویش در حوزه ی تهران را گرمجوش و کریمانه به آغوش محبت و شفقت کشیدید، و سخنان از سویدای دل و ژرفای جان جوشیده ی آنان را به سمع سماحت نیوشیدید، و چونان همیشه، هَزارآسا هِزار نکته ی دل نشین و روح افزا به گوش مبتدیان و منتهیان و متولیان حوزه زمزمه فرمودید، فروتنانه از سوی خود و یکان یکان اعضای شورا و مرکز مدیریت، اولیاي مدارس و طلاب این حوزه ی عریق و اصیل، از محضر آن زعیم ذوالفنون سپاسگزاری می کنم.

از بارگاه بلند باری متضرعانه مسئلت دارم: به اصحاب حوزه در همه ی اقالیم شیعي، خاصه حوزویان عاصمه ی ام القرای انقلاب اسلامي، توفیق دهد که رهنمودهای راهبردی و راهگشاي رهبر فرهمند خویش را آویزه ی گوش و نصب العین خود سازند و موبه مو و نکته به نکته بر عرشه ی عمل و کرسی تحقق بنشانند، تا مگر حوزه های علمیه (صانها الله عن الحدثان) که حصون حصین مواریث نبوی و معارف ولوی اند، از علت و آسیب در امان بمانند و منزلت و موقعیت درخور و فراخور خویش را در این روزگار دشوار بیابند. آمین.

اللّهُـمّ وفّقنا لِما تحبّ وتَرضي، ولا تجعلـنا مِن الّـذين يَحسبون أنّهم يُحسنون صُنعاً، وإهدِنا إلي السّداد والرَّشاد، فإنّك خيرُ موفِّق وهـاد.

 

اقلّ خدمة رُوّاد العلم

علی اکبر رشـاد

۶، ۶، ۹۶


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :