شبکه انديشمندان قم
کد خبر : 216757
تعداد بازدید : 619

تبریک آیت الله رشاد به آیت الله تحریری./ حضور شما در حوزۀ عاصمه مغتنم است

به مناسبت انتصاب آیت الله محمدباقر تحریری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به تولیت مدرسۀ مروی، پیام تبریکی از سوی آیت الله رشاد رییس شورای حوزه های علمیۀ استان تهران منتشر شد.

آیت الله رشاد در این پیام حضور مؤثر ایشان را در عاصمۀ ام القرای اسلام مغتنم دانست.

متن پیام به شرح زیر است:

صدیق شفیق، آیت الله حاج شیخ محمدباقر تحریری (مازال عزیزاً)

تولیت مکرم مدرسه­ی علمیه­ی مروی.

سلام­ الله علیکم

اكنون که مشیت مبارک نیابت عامه­ی ولي نعمت حوزه­های مبارکه­ی شیعه (صانها الله عن الحدثان) حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) و ولی­امر امت، آیت الله العظمی خامنه­ای (دام ظله)، بر تفویض امر تولیت یکی از مدارس علمیه­ی دیرین­ و مهم تهران به کف با کفایت حضرت مستطاب عالی تعلق گرفته است، ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق نوراني، حسن اعتماد و انتخاب معظم له را: اولاً به آن برادر فاضل و فرهمند و ثانیاً به مدیران، مدرسان و طلاب آن مرکز علمی ارجمند متواضعانه تبریک عرض می­کنم.

بي شك با توکل به ساحت سبحاني و توسل به ذیل عنایات اهل بیت (س)، و در سایه­ی تدابير کارگشا، این فرصت فرخنده را به مجالی مبارک براي تقويت و ارتقاء این مرکز علمی و دینی پرپیشینه تبديل خواهيد فرمود.

اینک به عنوان خادم حوزه­های علمیه استان، ضمن مغتنم شمردن حضور مؤثر جناب عالی در عاصمه­ی ام القرای اسلام، به اقتضای ارادت قدیم، و به حکم تکلیف شرعی و نهادی و تعلقات صنفی، بدین­وسیله آمادگی خویش، اعضای محترم شورای حوزه­های علمیه­ی استان و مدیران معزز را، برای هرگونه مساعدت و معاضدت با آن جناب اعلام می­دارم.

با اغتنام فرصت، بار دیگر یاد و خاطره­ی مجاهد نستوه، شاگرد شایسته­ی حضرت امام خمیني (قدّه) و یار باوفای رهبر معظم انقلاب اسلامی، عالم ربانی، مرحوم آیت الله مهدوی کنی (قدّس سرّه) را گرامی داشته، نسبت به خدمات حضرت آیت الله محسنی گرکاني (دامت برکاته) در مدت تصدی تولیت آن مرکز ابراز قدردانی می­کنم.

                                                                           علی اکبر رشاد

                                                         رئیس شورای حوزه­های علمیه­ی استان تهران

                                                                                              16/5/1396 / چهادهم ذیقعده 1438


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :