• اخبار حوزه
 • اخبار آموزش
 • اخبار پژوهش
 • اخبار تهذیب
 • پیوند ها

میلاد عالم آل محمد، هشتمین حجت سرمد،نگین درخشان وطن، السلطان ابا الحسن، حضرت رضا(ع)مبارک باد

میلاد عالم آل محمد، هشتمین حجت سرمد،نگین درخشان وطن، السلطان ابا الحسن، حضرت رضا(ع)مبارک باد

23 مرداد 1395

پیام تسلیت آیت الله رشاد به مناسبت ارتحال آیت الله قبله ای

آیت الله رشاد در پیامی به مناسبت ارتحال آیت الله قبله ای اذعان داشت: ارتحال آیت الله قبله ای، ثُلمه ­ای بر جامعه­ دینی و حوزه ­های علمیه است.

17 مرداد 1395

پیام تبریک استاد رشاد به آیت الله اعرافی

در پی انتصاب آیت الله اعرافی به سمت مدیریت حوزه علمیه قم، آیت الله رشاد پیام تبریکی خطاب به وی ارسال کرد.

30 تیر 1395

اجرای نظام آموزشی

مدیر مدرسه علمیه محمدیه تهران از تغییر نظام آموزشی حاکم بر این مدرسه خبر داد و گفت: در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ براساس تحول در علوم انسانی، نظام آموزشی پرورش مآل را اجرایی خواهیم کرد.

28 تیر 1395

مدیر مدرسه علمیه(محمدیه)

مدیر مدرسه علمیه (محمدیه) تهران در گفتگو با حوزه: نظام "پرورش مآل"؛ نظریه ای نو و جامع در نظام آموزشی حوزه/ نگاه امام(ره) و رهبری به تحول در حوزه واکاوی شود

29 خرداد 1395

آیت الله رشاد: اکثر طلاب زیر خط فقر زندگی می کنند

آیت الله رشاد گفت: امروز، اکثر طلاب زیر خط فقر زندگی می کنند. نه فقط اشخاص طلاب، بلکه حوزه زیر خط فقر است. به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله علی اکبر رشاد، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و موسس و رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است.

25 خرداد 1395

اکران فیلم طلا ومس دردوره میثاق طلبه گی حوزه علمیه امام رضا (ع)

حجت الاسلام دکتر همتی با تشریح برنامه های درحال اجرای میثاق طلبه گی مدرسه علمیه امام رضا (ع) بیان داشتند سعی کردیم برنامه هایی را برای داوطلبین ورود به حوزه تدارک ببینیم که موجب آشنایی آنها با حوزه وراه ورسم طلبه گی شود مدیر مدرسه علمیه خان محمدیه افزودند : از جمله برنامه ها ی این دوره آشنایی بااهداف و رسالت طلبه گی، آداب و زی طلبه گی ، تحلیل نظام پرورش مال ،سخنرانی اساتید سطوح عالی حوزه علمیه امام رضا (ع) ، ترتیل وجمع خوانی قران کریم که با نمایش فیلم طلا و مس همراه بوده است .

25 خرداد 1395

پیام تسلیت آیت الله رشاد در پی درگذشت استاد سبزواری؛

در پیام تسلیت آیت الله رشاد آمده است: استاد حمید سبزواری به درستی «پدر شعر انقلاب» نام گرفته و الحق سهمی سزا در غنای شعر معاصر داشت و علم استادی بر چکاد چکامه افراشت.

24 خرداد 1395

دوره میثاق طلبگی در حوزه علمیه امام رضا (ع) برگزار شد .

حجه الاسلام دکتر همتی با بیان اینکه این دوره به مدت ده روز برای طلاب پایه اول برگزار میشود ، اظهار داشت سعی میکنیم در طول برگزاری این دوره ، بتوانیم داوطلبین ورود به حوزه علمیه را با راه و رسم طلبگی آشنا کنیم تا ان شا الله سربازانی در شان حضرت ولیعصر (عج) در مدرسه امام رضا (ع) پرورش یابند

23 خرداد 1395

مراسم آئين توديع و معارفه

طي حكمي حضرت آيت الله علي اكبر رشاد توليت محترم حوزه ي علميه ي امام رضا (ع)، جناب حجت الاسلام والمسلمين هادي افخمي را به عنوان سرپرست حوزه ي علميه ي امام رضا (ع) و حجت الاسلام والمسلمين آقاي همتي را به عنوان مدير مدرسه محمديه منصوب نمودند

11 خرداد 1395

 • تعداد رکوردها : 326
  • تعداد رکوردها : 0
  • تعداد رکوردها : 0
  • تعداد رکوردها : 0
حدیث روز

  اِنَّ فاطمةَ لتشفع یومَ القیامةِ فیمن اَحَبَّها و تَولّاها و احبَّ ذُرِّیتها و تولّاهم و یَشْفَعُها الله فیهم و یدْخلُهم الجنةَ بِش‍فاعَتها.

  همانا فاطمه در روز قیامت برای کسی که محب و دوست دار او و فرزندانش باشد، شفاعت می‌کند و خداوند شفاعت او را در مورد این افراد می پذیرد ‌و آنها را با شفاعت او وارد بهشت می‌کند

  (القطره من بحار مناقب النبی و العترة، ج 2، ص 189)

ورود به سایت

پیوند های مفید
بخش های داخلی
معرفی کتاب

<
btn input"